Dy shokë të Ali Ahmetit akuzohen për vrasjen e Ahmet Krasniqit! Ja emrat (Video)

\r\n\r\nVazhdon rrëfimi për vrasjen e Ahmet Krasniqit të dorasit dhe të atyre që e porositën! Në këtë rrëfim akuzohen së paku dy shokë dhe bashkëveprimtarë të deklaruar të kryetarit aktual të BDI-së, Ali Ahmeti, e ata janë Ibrahim Kelmendi dhe

Read More

Dorëhiqet Hashim Thaçi

\r\nHashim Thaçi ka dhënë dorëheqje nga pozita e ministrit të Punëve të Jashtme, zëvendëskryeministrit dhe nga ajo e kreut të Partisë Demokratike të Kosovës.\r\n\r\nThaçi këtë veprim e ka bërë pasi është votuar në Parlamentin e Kosovës për president të vendit,

Read More

Ja Momenti kur Sulmohet vetura e kryeministrit Isa Mustafa..(Video)

\r\nVetura e kryeministrit të Kosovës është sulmuar sot gjatë kohës kur ai duke shkuar në punë në zyrën e tij në qeveri.\r\n\r\nSulmi ka ndodhur nga aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje të cilët kësaj radhe kanë përdorur ngjyrën si mjet sulmi ndaj

Read More

Vajza e Jakup Krasniqit vozit veturë luksoze (Foto)

\r\nGresa Krasniqin tashmë të gjithë e njohim si vajzën e ish kryeparlamentarit Jakup Krasniqit. Gresa cdoherë paraqitet në rrjetet sociale si një femër bukuroshe dhe njëkohësisht provokative.\r\n\r\nPor ajo na tregon se edhe bën një jetë si të pasurit, një jetë

Read More

Ky lëng bën mrekulli: për 5 ditë, 3 kilogram më pak!

\r\nKy lëng ndihmon në djegien e kalorive dhe ushqen trupin tuaj me vitamina dhe minerale. Përveç kësaj, majdanozi përmirëson tretjen dhe largimin e lëngjeve të tepërta nga trupi.\r\n\r\nPërbërësit: disa fije majdanoz, 1 limon dhe ujë (1,5 litër).\r\n\r\nMajdanozin preni në pjesë

Read More

Recetë popullore për rritjen e hemoglobinës: mrekulli për pasqyrën e gjakut!

\r\nNga këto përbërës do të fitoni një litër përzierje të shijshme dhe shumë shëruese për të gjithë ju që keni hemoglobinë të dobët.\r\n\r\nZvogëlimi i nivelit të hemoglobinës në gjak, pavarësisht numrit të eritrociteve, e redukton kapacitetin e gjakut për të

Read More