Erdogani tregon emrin e TRADHTARIT ePabesueshme ai ësht me prejardhje …

\r\n“Fatkeqësisht edhe ushtria është përfshirë dhe është manipuluar prej një grupi që dëshiroi të krijojë një shtet parallel. Ky është një veprim që është i papranuar dhe ata do të dënohen rëndë. Ata menduan që do të rrëzonin një Qeveri

Read More

Tronditet Istogu, Vdes Djali i Biznesmenit të njohur Kosovarë

\r\nNjë aksident në orët e vona të natës ka bërë që Armend Bytyqi të humbë jetën tragjikisht në një rrugë në dalje të Prishtinës.\r\n\r\nDjaloshi i ri nga Istogu është djali i pronarit të Restuarant Troftës që është vendi më i

Read More