Albin Kurti! Unë do ti’a jepja 20 traktora serbëve dhe jo një si Thaçi

\r\nIsh lideri i Vetëvendosjes, aktualisht deputet i kësaj partie, Albin Kurti, në një intervistë për emisionin serb ‘Slobodno Srpski’ ka folur për serbët e Kosovës,trasnmeton Gazeta NewBorn.\r\n\r\nAi në këtë intervistë ka thënë se do të ia jepte 20 traktora serbëve pa pasur nevoja për kamera dhe jo si Thaçi me ja dhënë një traktor dhe të fotografuara nga 20 kamera, raporton Gazeta NewBorn.\r\n\r\nKjo intervistë e Kurtit është realizuar në gjuhën shqipe deri sa moderator dhe emisioni ishte serb/ Ja video e plotë:\r\n0

Leave a Reply

Your email address will not be published.