Posts From Kumanovapress

Back to homepage
Kumanovapress

Kumanovapress

Mos shpenzoni në ilaçe për shtypje të lartë dhe kolesterol, provoni këtë recetë

Kësaj radhe ju paraqesim një recetë të vjetër, e cila mundet të shërojë shumë sëmundje, dhe që mundet ta forcojë sistemin imun. Kjo recetë e çuditshme ju ndihmon ta ulni shtypjen e gjakut, si dhe kolesterolin. Krejt çfarë nevojitet është

Read More

Receta që është shndërruar në hit botëror, shëron kancerin

Kjo recetë ia vlen të provohet, pasi që përbëhet nga vetëm përbërës natyralë. U ka ndihmuar mijëra njerëzve, përse të mos e provoni dhe ju, transmeton gazeta Kosova Sot Online.\r\n\r\nPërbërësit e nevojshëm:\r\n\r\n35 dkg gjethe të freskëta aloe vera\r\n\r\n6 lugë të

Read More

Receta natyrore kundër sheqerit të ngritur në gjak

Nëse vuani nga diabeti, duhet ta dini se ai nuk mjekohet vetëm me ilaçe, por edhe me preparate natyrore.\r\n\r\nJa një preparat i tillë.\r\n\r\nPërbërësit:\r\n\r\n- Rrënja e rrikës e madhësisë mesatare (e gjatë rreth 20 cm, kurse e gjerë rreth 2 cm),\r\n-

Read More

Ja si mund ta hiqni ujin në gjunjë në mënyrë natyrale

Ju paraqesim recetën e vërtetuar përmes së cilës përgjithmonë do të hiqni qafe ujin që ju grumbullohet në gjunjë, transmeton gazeta Kosova Sot Online.\r\n\r\nPërbërësit:\r\n\r\n1 grusht me fasule,\r\n\r\n1 qese të frizit nga 2-3 litra,\r\n\r\n1 leckë prej pambukut,\r\n\r\n1 leckë liri,\r\n\r\n1 leckë të

Read More

Shiko çfarë i kishte thënë Presidenti Rugova, Deputetes Donika Kadaj Bujupi!!

\r\n\r\nNjë fotografi e realizuar vite më parë, atëherë kur Presidenti Ibrahim Rugova ishte ende gjallë, tregon për afërsinë ndërmjet anëtarëve të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe vet Presidentit Rugova.\r\n\r\nNë këtë fotografi të siguruar nga Bota sot, shihet Presidenti Rugova

Read More

Vajzat e Shkurte Fejzës që po çmendin rrjetet sociale…!!!

\r\n\r\nGresa, Agnesa dhe Besiana janë emrat e tri vajzave të këngëtares sonë të madhe , të Shkurte Fejzës, të cilat krenohen se janë fëmijë të këngëtares më të njohur e më të dashur shqiptare ,\r\n\r\nDihet se Gresa , muzikën e

Read More

Kunatat e familjes Haradinaj qe po çmendin Kosoven.!!!

\r\nThonë dy kunata nuk mund ti bësh bashkë. Por, kjo duket se nuk vlen për nuset e familjes Haradinaj.\r\nMadje, jo dy, por të katër kunatat çdo herë shfaqen të lumtura krahas njëra-tjetrës.\r\nNë një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale,

Read More

Kush e Vrau Enver Malokun!! Pse po heshtin Komandantet

\r\nKryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ish-udhëheqës i Shërbimit Informativ të Kosovës (SHIK), iu përgjigj deputetes, Doruntina Maloku lidhur me vrasjet politike, duke i thënë se në kohën kur është vrarë babai i saj, Enver Maloku nuk ka ekzistuar

Read More