SHOW BIZ

Back to homepage

Marina tregon se si në fillim Geti i shkruante në Instagram, dhe ajo mundohej ta injoronte

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca ka qenë e ftuara e rashës në spektaklin “Xing me Ermalin”, të humoristit të njohur Ermal Mamaqi. Ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta private dhe karriera e saj. Marina foli për kalimin e saj në

Read More

Çiftet e telenovelave turke që u dashuruan dhe në jetën reale (Foto)

Disa nga aktorët protagonistë të filmave dhe serialeve bëhen miq dhe e ruajnë miqësinë e tyre me vite. Disa të tjerë mund të ndahen pa folur më por ka edhe nga ata të tjerë që dashurinë e tyre në serial

Read More

Kjo është këngëtarja e tallavasë që i mori 38 mijë euro për një natë në dasmën në Shkup (VIDEO)

Nuk është dasëm sheikësh, por dasëm shqiptare në zemër të Shkupit, ku mysafirët ka argëtuar këngëtarja e mirënjohur e estradës shqiptare, Shkurte Gashi, por e njohur edhe si këngëtarja me zërin e veçantë për këngët e tallavasë. Shkurtja është një

Read More

Luana çmend të ftuarit: Bën twerk në dasmën e Marinës dhe Getoarit (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i dhanë fund beqarisë me një dasmë në Gjirin e Lalzit. Përveç nuses e dhëndrit vëmendje të madhe mori edhe Luana Vjollca e cila sigurisht në këtë ditë nuk mund të mos

Read More

“Ezel”, gabimi i pabesueshëm që shikuesit e zbuluan 6 vite pas përfundimit

Megjithëse ka përfunduar më shumë se 6 vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më gjerë. Kjo ka bërë që një gabim i pabesueshëm të vihet re vetëm tani nga shikues të kujdesshëm.

Read More

Vëllezërit Xhaka e ‘kallin’ me ‘I Zoti i shpisë o tu rritë nera’’, Taulanti gati ta mposhtë Manchesterin (Video)

Vëllezërit, Granit e Taulant Xhaka në asnjë moment nuk i kanë harruar tranditat shqiptare. Këtë e dëshmuan edhe njëherë me një video të fundit të publikuar në Instastrory ku shihen duke e ‘kallë’ atmosferën në veturë me këngën ‘I Zoti

Read More

Kjo është vajza e Ibrahim Tatlises që ‘çmend’ botën (Foto)

Nuk mund të mos jetë fytyrë e njohur për publikun vajza e Ibrahim Tatlisesit. Gulsen Tatlises, famën e trashëgoi nga babai dhe po e shfrytëzon mirë këtë, përcjell ORAinfo. Me flokë të fryra dhe kaçurrele, Gulsen edhe pa bërë asgjë

Read More

Nuk do ta besoni sa vite diferencë kanë Geti dhe gruaja e tij Marina

Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media, ku u përcjell çdo detaj që nga ceremonia e betimit deri tek festa e vërtetë. I zbuluam të gjita por a e keni ditur sa vite kanë diferencë çifti mes vete?

Read More

Hyrja e Marinës dhe Getit në sallën e dasmës, dhe vallëzimi i tyre romantik (Video)

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj celebron Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin Ndërkohë, pas celebrimit, çifti dhe të ftuarit janë drejtuar në sallën e ceremonisë, nga ku edhe kanë dhënë vallëzimin e tyre të parë, nuse e dhëndër. Ata kanë kërcyer

Read More

Remzie Osmani feston ditëlindjen me familje e saj, ja sa vite mbushi (Foto)

Këngëtarja Remzie Osmani sot feston ditëlindjen e saj të 46-të. Me rastin e kësaj dite të veçantë për të ajo ka zgjedhur të festoi me më të dashurit e saj, familjen, shkruan lajmi.net Në vazhdim ju sjellim një foto të

Read More