Çfarë po ndodhë mes Agon Amigës, Majk dhe Getoar Selimit, ky veprim befasoi të gjithë

Agon Amiga ka bërë veprimin e papritur ndaj Getoar Selimit dhe Majk.

Reperi Agon Amiga më nuk i ndjek në rrjetin social Instagram dy reperët Getoar Selimi dhe Majk.

Përveç kësaj, reperi së fundi ka qenë shumë aktiv me disa statuse në InstaStory, të cilat supozohet se iu drejtohen pikërisht atyre.

“Nese mendon qe je burr un ta deshmoj qe je k*rv”, ka shkruar ai në njërin prej stauseve ‘thumbuese’.

Se çfarë ka ndodhur mes këtyre reperëve, mbetet të shihet ditëve në vazhdim.