Deputeti i LSDM-së thumbon deputeten e VMRO-së: Ta kam dëgjuar zërin e bukur te “bombat”

Deputeti i LSDM-së thumbon deputeten e VMRO-së: Ta kam dëgjuar zërin e bukur te “bombat”

Deputetja simpatike e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova është ankuar se kolegu i saj nga LSDM-ja, Lupço Nikolovski i ka thënë se ka zë të bukur. Ajo u ankua se Nikolovski i ka thënë se “zërin e bukur” ia ka vërejtur deri sa i ka dëgjuar bisedat e incizuara telefonike, apo siç quhen “bombat”, transmeton Gazeta Lajm.

Ndaj kësaj ankese të Rangellovës reagoi njëri nga deputetët e LSDM-së, i cili tha se është beqar.

“Nuk thash asnjë fjalë, veç asaj që e tha se kolegun e ka beqar, prandaj e pyeta se ku gjenden incizimet e bisedave të përgjuara ilegalisht”, tha Rangellova.


Related Articles

“Jam i lodhur, të gjitha dyert më janë mbyllur”

Ka folur edhe Gruevski, i cili përveçse ka thirrur anëtarësinë të përgatitet për dorëzim pushteti, ka kërkuar që anëtarët e

Ai që deri dje i ruante shpinën Ali Ahmetit, sot ka një mesazh kundër BDI-së!

“A ka ndonjë dashamir që të ndërmjetëson deri te Ministri i punëve sociale mfalni agjencionit per kujdesje sociale joo ?

Shikoni ”Ishullin E Gjarpërinjëve” Në Liqenin E Prespës (VIDEO)

Në Prespë ka një ishull të vogël që ndryshe quhet si ”Ishulli i gjarpërinjëve” të cilët e zbukurojnë florën dhe