Dorëzohet BDI-ja e Çairit, prej tash Bujar Osmani ia uron fitoren Bekim Saliut te BESËS?!

Dorëzohet BDI-ja e Çairit, prej tash Bujar Osmani ia uron fitoren Bekim Saliut te BESËS?!

Zgjedhjet lokale po afrohen, ndërsa frika e madhe e partive shqiptare në pushtet kundrejt Lëvizjes BESA dita – ditës vetëm po rritet dhe shtohet. Nga paniku i thellë, portale të afërta me BDI-në, kanë filluar të publikojnë fotografi të ndryshme, me qëllim gjoja të deskreditimit të BESËS. Mirëpo, siç merr vesh portali Kumanova, Osmani prej tani ia ka pranuar Bekim Saliut të BESËS se BESA në Çair dhe gjithandej Maqedonisë është shumë e fortë dhe e pakonkurrent. Kështu, sipas Osmanit të BDI-së, BDI kot që do del në zgjedhje pasi fitimtare do jetë BESA.


Related Articles

Tërmet 4.4 ballë godet shkupin këtë mëngjes!

\r\nTërmet 4.4 ballë sipas shkallës seizmike evropiane, zgjon Shkupin sot rreth orës 7 të mëngjesit, njofton gazeta Lajm.\r\n\r\nEpiqendra ka qenë

Kjo është porosia e Erdoganit për krizën në Maqedoni dhe për zgjedhjet në Shqipëri

Uroj që të merret një vendim sa më parë dhe të nisë zgjidhja e problemeve. Kjo është porosia e presidentit

Ja çfarë përmban dokumenti i Zaevit

Nga Lidhja Social Demokrate, jozyrtarisht kanë bërë të ditur se propozimi i tyre i përmban thuajse të gjitha pikat e