E Fton Vajzen Per Darke, Ja Si Perfundon (Video)

\r\nNjë kamera e fshehur, e realizuar në Zagreb të Kroacisë ka bërë xhirron e botës duke marrë miliona shikime.\r\n\r\nNjë djalosh i kërkon një vajze të rastësishme në rrugë t’i tregojë ndonjë restorant të mirë në atë zonë dhe si shpërblim do e ftonte për darkë.\r\n\r\nFillimisht vajza është shprehur se nuk dinte asnjë restorant, por kur e pa se djali kishte një makinë luksoze të tipit “Mercedes Benz”, i’u kujtua papritur një restorant.\r\n\r\nAjo iu afrua makinës, por ndodhi e papritura. Djaloshi e refuzoi dhe si kundërpërgjigje vajza e pështyu në fytyrë.\r\n0

Leave a Reply

Your email address will not be published.