Fejohet Taulant Xhaka (Foto)

Taulant Xhaka po vazhdon karrierën prej futbollisti në skuadrën më të suksesshme zvicerane të Baselit.

Krahas jetës prej një sportisti, futbollisti ka edhe një jetë private dhe sentimentale.

Tashmë botërisht dihet se 26-vjeçari është i dashuruar “gjer në vesh” në bukuroshen e quajtur Arbnora.

Urime FEJESA vllau jem💍❤️ @tx.34

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on