Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës (FOTO)

Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës (FOTO)

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë.

Kryesi i krimit është arrestuar në vendngjarje, dhe do të dalë para gjykatësit të dielën, raporton gazeta gjermane Bild.

Para vrasjes së dyfishtë kishte filluar një zënkë në mes burrit dhe gruas së tij në shtëpinë e tyre.

Burri më pas ishte larguar për një kohë të shkurtër nga shtëpia.

Në orën 22:30 të së shtunës, ai ishte kthyer në shtëpi, duke hyrë së pari në kopshtin e ndërtesës. Në këtë kohë, bija e tij dhe i dashuri i saj gjithashtu ishin në apartament.

Vajza po tentonte ta ndalonte babanë e saj në derën e shtëpisë së tyre.

Më pas 52-vjeçari kishte nxjerrë armën dhe kishte shtënë. Ai vrau gruan e tij dhe të dashurin e bijës së tij.


Related Articles

Milaim Zeka vazhdon debatin me Adelina Ismailin – e godet sërish këngëtaren

Disa ditë më parë, një status i Adelina Ismailit e cila njihet për patriotizëm të thellë dhe është një nga

Shpend Ahmeti zyrtarisht jep dorëheqje

Kryetari i Prishtinës i cili në zgjedhjet e 11 qershorit ishte kandidat për deputetë nga radhët e Vetëvendosjes ka marr

Humoristi shqiptar i nxori videon private, e mitura tenton vetëvrasjen (Video)

Një 15-vjeçare nga Ferizaj ka tentuar vetëvrasjen dhe sipas familjarëve të saj, e mitura e kishte ndërmarrë pasi iu keqpërdor