Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës (FOTO)

Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës (FOTO)

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë.

Kryesi i krimit është arrestuar në vendngjarje, dhe do të dalë para gjykatësit të dielën, raporton gazeta gjermane Bild.

Para vrasjes së dyfishtë kishte filluar një zënkë në mes burrit dhe gruas së tij në shtëpinë e tyre.

Burri më pas ishte larguar për një kohë të shkurtër nga shtëpia.

Në orën 22:30 të së shtunës, ai ishte kthyer në shtëpi, duke hyrë së pari në kopshtin e ndërtesës. Në këtë kohë, bija e tij dhe i dashuri i saj gjithashtu ishin në apartament.

Vajza po tentonte ta ndalonte babanë e saj në derën e shtëpisë së tyre.

Më pas 52-vjeçari kishte nxjerrë armën dhe kishte shtënë. Ai vrau gruan e tij dhe të dashurin e bijës së tij.

loading...

Related Articles

Ndërron jetë ish-Veterani i UÇK-së, Burim Bexheti nga Shemshova

Sot me datë 29.06.2017 ka ndërruar jetë ish-Veterani i Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, Burim Bexheti nga Shemshova, bëjnë të ditur Shoqata e

Tirane – Para dasmës, nusja me vello voton (VIDEO)

Flutura Xhameta e cila këtë të dielë kurorëzon dashurinë e saj ka zgjedhur që para se të shkojë në shtëpinë

“Do t’i vras të gjithë myslimanët”: Publikohen pamjet e sulmit terrorist pranë një xhamie në Londër (Foto/Video)

Një person është vrarë dhe dhjetë të tjerë janë plagosur kur një furgon i bardhë ka goditur këmbësorët në parkun