“Gramos Aliu i kërkon puthje violinistes”

“Gramos Aliu i kërkon puthje violinistes”

Këngëtari i ri, Gramos Aliu nga Shkupi, pas një pauze jo shumë të gjatë vjen me projektin e tij veror’ “Vetëm një puthje” , kënga dhe klipi kanë karakter dashurie, stil i cili i përket muzikës botërore që quhet “Deep House” . Gramosi k’të herë ka sjell edhe motive orientale ballkanike me violinë që prek zemrat dhe zgjon kurreshtje. Ne (stafi) i dëshirojmë suksese të mëtutjeshme dhe i japim përkrahje bindëse në karierën e tij.


Related Articles

Ja si dukej Leonora Jakupi para 15 vjetësh? (Foto)

Mjafton: Leonora Jakupi. E re, e bukur, sharmante. Zë i veçantë, zë i dashur gjithandej. Edhe pse për të është

Edhe një tjetër zë magjik e këndon këngën ‘E dehur jam’ të Nexhmije Pagarushës (Video)

‘E dehur jam’ quhet një nga këngët me të pëlqyera të këngëtares së njohur shqiptare Nexhmije Pagarusha. Ky projekt i

Ja si i përgjigjet Eli Fara komenteve negative!

Eli Fara është një nga këngëtarët më të dashura për publikun shqiptar. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo gjithmonë është në