Ish “Miss Kosova” i mbush 35 vjeç dhe shfaqet pa grim në fytyrë

Albina Hashani është ish “Miss Kosova”, vajza e cila në vitet e pas luftës ra në sy për pamjen e saj të veçantë.

Albina, nuk është nga ato vajza që e kanë dashur fortë botën e spektaklit, andaj që nga përfundimi i spektaklit, sikur ishte përshëndetur me skenën, televizionin, fotografitë, shkruan “Kosovarja”.

 

Albina, u martua e u bë nënë dhe kështu iu përkushtua më shumë jetës private, duke e lënë titullin e miss-it dhe kurorën si pjesë e të shkuares.

 

Ish “Miss Kosova” këto ditë ka mbushur 35 vite jetë dhe ka vendosur të shfaqet pa pikën e grimit në fytyrë.

Duket bukur?/Kosovarja/