Ja çfarë gjesti të madh ka bërë kjo Maturante

0\r\n

Ajo nuk ka tërhequr vemendjen për pamjen e saj, por ka bërë gjest për t’u vlerësuar.

\r\nMaturantja është fotografuar para shtatorës së babait të saj që ka rënë deshmor në luftën e fundit në Kosovës, shkruan Magazina.al\r\n\r\nAjo është Arianita Muharremi nga fshati Drobresh i Vitisë dhe është vajza e dëshmorit Muhamet Muharremi, ndërsa para se të shkoj në Mbrëmjen e Matures, fillimisht ka vizituar shtatoren e babait të saj ndërsa në fustan kishte vendosur edhe emblemen e UÇK-së, raporton Magazina.al\r\n\r\nFotografia e saj është shprendarë me mijëra herë nga perdorues të rrjeteve sociale duke vlerësuar gjestin e saj./Magazina.al/\r\n\r\n13237795_987997831283913_4071947008824565698_n

Leave a Reply

Your email address will not be published.