Ja si maltretohej familja Jashari nga KFOR’i francez (VIDEO)

Ja si maltretohej familja Jashari nga KFOR’i francez (VIDEO)

Mbrëmë në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Shtatë sundimtarët e Kosovës”.

Në këtë dokumentar zbulohet një prej ngjarjeve më të rënda pasluftës.

Klikoni në videon e mëposhtme për të mësuar se për çfarë bëhet fjalë.


Related Articles

Si në filma: Momenti kur shpërthejnë gypat nëntokësor të ujit dhe hedhin në erë asfaltin, veturat e dyqanet (Video)

Gypat nëntokësor në Ukrainë kanë shpërthyer me fuqi të madhe, sa që kanë shkatërruar plotësisht asfaltin dhe disa vetura. Kamerat

Kosovari e pranon në gjykatë: Po kam bërë 3 herë seks me lopën

Një kosovar 60-vjeçar pranoi para gjykatës të Sant Ganllenit veprën jo të zakonshme që ka kryer: Seks me lopën, madje

Digjet autobusi me udhëtarë para se të mbërrijë në plazhin e Durrësit (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milot, ku një autobus që ishte duke transportuar pasagjerë është përfshirë nga flakët.