Ja si shkrihet Safetja për burrin (Foto)

Ja si shkrihet Safetja për burrin (Foto)

0\r\nSafete Mustafa kurrë nuk ka qenë më aktuale dhe kjo falë jetës së saj private. Ajo bashkë me të motrën përherë kanë kënduar, por nuk kanë qenë të përfolura\r\nLëvizjet e reja në jetën private të Safetës, e kanë vënë atë në fokus të medias rozë, duke e bërë një nga emrat më të lakuar.Se Safete Mustafa është mjaftë e dashuruar në burrin, duket qartë, shkruan “Kosovarja”.Shikoni se si shkrihet ajo teksa e sheh atë duke dhënë intervistë për “Prive”-në. \r\n2


Related Articles

Rrëfimi prekës i Irmës: Kur më merr malli për të, hap “Whatsapp-in” dhe lexoj bisedat

Irma Libohova, 4 muaj pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj, ka dhënë një intervistë ku ka folur për

Dikur ishte hit në Kosovë, sot është nuse e familjes së Adem Jasharit (Video)

\r\nMe siguri se e mbani mend hitin e viteve 1998-2000 “Dashuro vajzë”. Lirije Istogu është këngëtarja që me këtë këngë