Kantonizimi i Ziadin Selës, ku mbeti ?

Kantonizimi i Ziadin Selës, ku mbeti ?


Ziadin Sela kerkonte kantonizim perpara zgjedhjeve te mbajtura parlamentare, mirepo ne fund mori nje ministri ate te shendetesise ne krye me Arben Taravarin dhe ua mbyllen gojen e kantonizimit dhe parlametit dydhomesh, qe Sela bente fushate asaj kohe duke i manipuluar dhe duke luajtur me fatin e Shqiptarve ne Maqedoni.
Kesaj radhe ne zgjedhjet lokale, duket se Shqiptaret do t’i japin nje Goditje te fuqishme Ziadin Seles./gostivarilajm


Related Articles

Kançeska-Milevska: Nuk e njoh personin që më përqafoi në Kuvend (Video)

“Nuk njihem me personin që më përqafoi në Kuvend”, deklaroi Elizabeta Kançeska-Milevska, në hapjen e objektit të ri të Filarmonisë

E konfirmuar: Të shtunën Erdogani e realizon takimin zyrtar, që po pritet nga e gjithë bota

Theresa May do të vizitojë Turqinë këtë të shtunë dhe do të takohet me Presidentin Recep Tayyip Erdogan. Kryeministrja raportohet

Tre mandate të Mexhitit, Projektet e rëndësishme për Çairin të parealizuara (Video)

Kryetari aktual i Komunës së Çairit, Izet Mexhiti, po lë mandatin e tretë radhazi, pa realizuar premtimet që i bëri