Kënga e Shyhretes dhe Goldit pajtoi një vëlla e motër që nuk flisnin për 15 vite – rrëfimi i këngëtares (Video)

Kënga e Shyhretes dhe Goldit pajtoi një vëlla e motër që nuk flisnin për 15 vite – rrëfimi i këngëtares (Video)

Disa javë më parë, këngëtarja Shyhrete Behluli publikoi projektin e ri “Vëlla e motër” në bashkëpunim me reperin Gold AG.

Marrë shkas nga suksesi i vitit të kaluar, dyshja kapën sërish një tematikë të ndjeshme dhe shumë të qëlluar, duke vënë në spikamë raportin mes vëllait e motrës.

Por, ndikimi i kësaj kënge duket të ketë qenë shumë më i madh sesa që e kishin menduar artistët kur e punuan si projekt.Shyhretja ka treguar për Prive se ka marrë një telefonatë, ku i kishin rrëfyer një histori prekëse të pajtimit të vëllait dhe motrës që nuk kishin folur për 15 vite.

Rrëfimin e plotë mbi këtë ngjarje dhe jo vetëm, ua sjell këngëtarja në videon e mëposhtme.


Related Articles

Ja si u duken nusja e Medes në dasmën e djalit te Shyhretes (Foto)

Banketi i djalit të këngëtares së mirënjohur Shyhrete Behluli ka shkuar për bukuri. \r\nMysafirët janë kënaqur pafundësisht, shkruan “Kosovarja”. \r\n\r\nNë

Ju Nuk do ta besoni se kush eshte kjo Vajze ne Foto..!!

\r\nAktorja dhe prezantuesja Teuta Krasniqi është padyshim personi më i pëlqyer për publikun shqiptare, si dhe më i përfolur viteve

Kjo është e dashura e Vlaton Krasniqit (Foto)

Këngëtari shqiptar i cili jeton në ZvicërValton Krasniqi, ka publikuar sot fotografi bashkë me të dashuren e tij.\r\n\r\nValtoni është kujdesur