Kjo është maturantja e bukur që çmendi maturën e kësaj shkolle të Prishtinës (Foto)

0\r\nMaturantja Vlora Gashi nga Prishtina është vlerësuar si maturantja më e bukur në kryeqytetin tonë. Bukuroshja 19 vjeçare nga shkolla e mesme “Dr. Ali Sokoli” në Prishtinë ka vendosur që mbrëmjen e fundit të shkollës se mesme të na mahnite me dukjen dhe bukurinë e saj.\r\n\r\nSiç duket Vlora ka realizuar një set fotografish si shumë maturant të tjerë për të kujtuar natën e fundit të shkollës se mesme si kujtimi më i bukur.\r\n\r\n13281799_10205177248305662_925024818_n13281891_10210247629006263_1700774831_n13285762_10205177248145658_509210175_n13288867_10205177248465666_1757088989_n

Leave a Reply

Your email address will not be published.