Nuk do besoni Vajza e kujt eshte kjo Bukuroshe….

0\r\nDyshja Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu tashmë nuk mirren me muzikë\r\nAta u bënë të njohur në vitet e 90-ta.\r\n\r\nProduksioni filmik dhe muzikor ‘Labia’ që udhëhiqej nga Shkumbin Kryeziu ishte më i kërkuari për publikun kosovarë, sidomos gjatë periudhës së festave të fundvitit, kur dilnin në shitje CD e programit festiv të Vitit të Ri.\r\n\r\nSot çifti kanë hequr dorë nga muzika. Ata po jetojnë jetën e qetë larg famës me fëmijët e tyre, transmeton lajmi.net.\r\n\r\nMimoza dhe Shkumbini janë prindër të dy fëmijëve, Rozafës dhe Bojkenit.\r\n\r\nMë poshtë ju sjellim disa foto të vajzës e cila është rritur dhe duket mjaftë seksi.\r\n\r\n

Leave a Reply

Your email address will not be published.