Nëse je i dobët në Zemër mos e dëgjo…!!

Back to homepage

Parashikon fatin e grave, do të shokoheni se si e bën..!!

\r\nKy burrë në moshë po përpiqet që t’i lexojë fatin një gruaje dhe mënyra sesi ai e bën një gjë të tillë është duke i prekur asaj gjoksin.Video raportohet se është xhiruar në Kinë dhe është shpërndarë së fundmi në

Read More

Ajo çfarë do të zbuloni në këtë fotografi do t’iu habisë (Foto)

\r\nSekreti i kësaj fotografie në përmbajtje është mjaftë i thjeshtë – mirëpo kjo pasi ta kuptoni se për çfarë bëhet fjalë\r\n\r\nKëtu mund të shihni një dyshek dhe një rreth të kuq. Shumica e njerëzve që e panë, shikuan brenda rrethit

Read More

Prekëse! Këtë video duhet ta shikon cdo njeri qe ka ndjenja!!

\r\nMerrni shembull këtë video nga nëna e dyshes Ether Anderson, e cila është postuar në Today. Pas një nate të vështirë për të porsalindurën Tessa, motra e madhe Ellia ishte zgjuar e zemëruar dhe duke qarë. Por, në vend se

Read More

Kjo foto e Andrrës me “kunatën” do t’iu lë pa fjalë (Foto)

\r\nQë të dyja janë shumë të përfolura në mediat rozë.\r\n\r\nNë dasmën që bëri bujë të madhe në media së fundi, të dyja ishin prezent dhe, pa dyshim, me pamje jashtëzakonisht ekstravagante.\r\n\r\nPo ashtu, shihet edhe respekti që ka Andrra për të

Read More

Nusja e Shyhretes publikon një fotografi, deri tani më të ëmblën (Foto)

\r\nDasma e saj u bë bujë e madhe në të gjitha mediat rozë, dhe vazhdon ende të komentohet shkruan Kosovarja.\r\n\r\nDasmë të tillë dhe rrespekt nga një masë e madhe njerëzish e familjarësh nga ana e burrit do ta ëndërronte çdo

Read More

Nëna, baballarë e kamerierë, rrahen në Restoran e Tmerrshme!!

\r\nNë restorantin e një “qendre argëtuese “Chuck E. Cheese në Florida që merret me organizimin e ahengjeve për ditëlindje, gjatë vikendit ka ndodhur një rrahje masive, në të cilën kanë marrë pjesë prindër, disa fëmijë dhe kamerierët.\r\nPor këtë përleshje e

Read More

A e keni ditur se vajza e vogël e Shyhretes është kaq shumë e bukur? (FOTO)

\r\nNuk u la kush pa u përmendur për pamjen dhe atmosferën e krijuar në dasmën madhështore të djalit të këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.\r\n\r\nNusja e djalit, Learta, shkëlqeu me pamjen e saj dhe u cilësua ndër nuset më të bukura.\r\n\r\nPor

Read More

Pse u prishen mes vete Shkurta e Shyhretja?

\r\nNuk flasin, nuk shihen, nuk këndojnë më bashkë…\r\n\r\nIshin dueti më i njohur e më i pëlqyer në shqiptari, kanë albume e shumë klipe të përbashkëta, e ishin shoqe për kokë, shkruan “Kosovarja”.\r\n\r\nU tha se nuk po flasin për punë xhelozie,

Read More

E Pabesushme! Ja çka i bëri familja e Shyhretës nuses në dasem (Foto)

\r\nDasma e djalit të Shyhrete Behlulit padyshim që është bërë më e përfolura nëpër mediat rozë.Kjo dasëm vazhdon të jetë aktuale edhe sot nëpër rrjetet sociale.Gazeta Express ju sjell momentin e dasmës kur familja e Shyhretës e “mbuloi” me dollarë

Read More