Dasëm e rrallë në Kosovë ja Vlen ta Shikoni! (Video)

Back to homepage

E gjeni dot ku është fshehur marinsi amerikan? (Video)

\r\nI përzier me bimësinë, një vrasës i kamufluar fshihet në pyll.\r\n\r\nMarisni amerikan Brent Downing ka dëshmuar se sa efikas mund të jetë kamuflazhi.\r\n\r\nPo ju a e gjeni dot e ku është?\r\n

Read More

Qarrtet Jakup Krasniqi..O Isa Mustafa Ke Nevojë Për…

Ballafaqimi virtual mes kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa dhe ish-kryetarit të Parlamentit të Kosovës, Jakup Krasniqi, po vazhdon në rrjetin social Facebook. Këtë herë Krasniqi thotë se Mustafa po e përdor fuqinë e pushtetit për të fyer dhe për t’u

Read More

Valdet Zekaj i akuzuari ne rastin e Kumanoves bën Shqiponjën para gjykatës maqedonase

Ish-ushtari i UÇK-së, Val Zeka (Valdet Zekaj), i cili po akuzohet nga gjykatat maqedonase për rastin e Kumanovës, në seancën e sotme gjyqësore ka bërë një foto me duart si Shqiponjë.\r\n\r\nFotoja është komentuar nga shumë shqiptarë anekënd trojeve shqiptare, njofton

Read More

Lindën bashkë, vdiqën bashkë dhe bashkë do të hyjnë në xhenet

Duke qëndruar të pajetë në një karrocë spitalore, këta vëllezër binjakë janë viktimat më të ‘freskëta’ fëmijërore të luftës së pashpirt civile të Sirisë.\r\n\r\nVetëm pak orë më parë, Omar dhe Ammar gjendeshin në shtëpinë, ku jetonin me nënën, babanë dhe

Read More

O Hashim Adem Jashari e sakrifikoi jetën për popullin, ti një pozitë s’po mundesh ta sakrifikosh

Ish- ushtari i Ushtrisë Çlilimtare të Kosovës dhe njëherit publicis, Uk Lushi, në një postim në Facebook ka reaguar për ngjarjet në kuvendin e Kosovës. Ai ka thënë se Adem Jashari e dha jetën dhe familjen e tij për këtë

Read More

Sherr i çmendur në Turqi, shtyp me traktor familjen!!

\r\nPrej 15 vitesh dy familje në krahinën turke Kastamoni, Demirtas dhe Ozbay, kanë qenë në konflikt për shkak pronësie dhe një rruge që kalon aty. \r\n\r\nNë një video të publikuar së fundmi, shihet përleshja e ashpër mes pjesëtarëve të dy

Read More

Momenti kur Rama nxjerr nga xhepi, vezën e sekuestruar nga Garda (Video)

\r\nNjë vezë në mbyllje të emisonit, teksa më pas ka ironizuar me një fjali. Eshtë Kryeministri Rama, që në mbyllje të emisionit “Top Story” ka nxjerrë nga xhepi i xhaketës një vezë, që mendohej se u sekuestrua nga Garda ditën

Read More