Reagimi i ashpër i komandant Hoxhës për Almirin

0\r\nXhezair Shaqiri\r\n\r\nSa e sa iftare nga politikanet tan qe nuk agjerojn me politikanet maqedon , dhe asnjeri nga keta horra politikan tane te vjeter dhe te rinj nuk dhan asnje prononcim kur u sulmua Almiri. Dhe tani kur ndroj jet Almiri ka ende politikan e hoxhollarE te cilet bejn iftare e selfije me presidentin dhe politikan maqedonas. A jane keta politikanet tane qe ne I votojme, apo sllavet po n ai blejne e hajmedet per ne. A jemi aq naiv si popull qe votojm ne vazhdimsi kriminel politikan te cilet nuk e meritojn te jene as rojtar te WC publike e jo me te ju besojm ardhmerin e femijeve tane. Kur dhe si mendojn te mbrojne popullin politikanet tan te vjeter dhe te rinj . Politikan WC. Ditet me vazhdim pritet qe politikanet tan WC te bejn nje veper te madhe te I japin ngushllime familjes Almirit dhe at me ngutsij se cili dote shkon ne Kumanov I pari per marketin politik. Aq kan forc kta WC, istat tan Pse a mos po presim me shum guxim qe ti mbrojn Shqiptaret a

Leave a Reply

Your email address will not be published.