Treni përplas veturën në të cilën ishte gruaja shtatzënë dhe një fëmijë (Video, +18)

Treni përplas veturën në të cilën ishte gruaja shtatzënë dhe një fëmijë (Video, +18)

Një aksident i tmerrshëm trafiku ka ndodhur në Rusi në afërsi të qytetit Kaliningrad, ku një tren është përplasur me një veturë.

Raportohet se veturën po e ngiste një shtatzënë 24-vjeçe, e cila ka pranuar se për shkak të rrugës së rrëshqitshme nga bora nuk ka mundur të frenojë.
Për fat të mirë foshnja që ishte brenda veturës ka shpëtuar pa ndonjë lëndim serioz, ndërsa shtatzëna në momentin e përplasjes ka humbur vetëdijen.

Edhe pse makinisti kishte parë me kohë veturën, ai ishte munduar përmes sirenës ta paralajmërojë, por vetura nuk ishte ndalur dhe si pasojë përfundoi dhjetëra metra larg hekurudhës.

Por duket se edhe në hekurudhë nuk kishte ndonjë rampë mbrojtëse, për ta parandaluar gruan të niset në drejtim të hekurudhës.

http://

loading...

Related Articles

Kjo është 36-vjeçarja që u mbyt në Ulqin, pasi hyri për t’i shpëtuar fëmijët

Në moshën 36-vjeçare është ndarë nga jeta tragjikisht psikologia Dua Dauti-Kadriu, në Ulqin. E ndjera ka humbur jetën në det,

Flinte çdo natë me gjarpërin e saj…por mbeti e shokuar nga ajo çfarë i tha doktori

\r\nKafshët shtëpiake janë shpesh pjestarët më të ngushtë në familje, dhe të apasionuarit e tyre i duan pranë në çdo

Emrat e agjentëve të Greqisë në Shqipëri

Arben Llalla/INA Gjatë viteve 1949-1950 CIA amerikane parashikonte operacionet e veta nga Italia dhe Greqia për të rrëzuar pushtetin komunist