Vdiq këngëtari nga Kosova që jetonte në Gjermani.

Vdiq këngëtari nga Kosova që jetonte në Gjermani.

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/argëtuese, Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani, dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.???

 

loading...

Related Articles

E lanë Gjermaninë për UÇK-në, po vdesin nga uria në Kosovë!!

\r\nE kishin lënë Zvicrën dhe Gjermaninë për t’iu bashkangjitur UÇK-së, ndërsa 17 vjet pas çlirimit të Kosovës janë shndërruar në

Shkupjani sillet në spital në rrezik jete me dy plagë, nuk dihet kush janë autorët

Të hënën rreth orës 15 e 40 minuta, në emergjencën e Shkupit është sjellur personi A.S. (32) me dy plagë

Bilt: Ballkani buzë shpërthimit, shkëndija mund të vijë nga Shkupi

Ish përfaqësuesi i BE-së në Bosnjë dhe Hercegovinë Karl Bilt velrëson se luftërat në Ballkan sikurse ato para 27 vite