Vdiq këngëtari nga Kosova që jetonte në Gjermani…..

Vdiq këngëtari nga Kosova që jetonte në Gjermani…..

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/argëtuese, Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani, dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.


Related Articles

Arrin në 49 numri i të vrarëve në Kabul

Zyrtarët afganë thanë se numri i të vrarëve nga sulmi i djeshëm në një spital të Kabulit ka arritur në

The New York Times jep alarmin: Rusia po nxit tensione në Kosovë

Rusia po nxit mosmarrëveshje në Ballkan, teksa NATO’ja po ruan një paqe të vështirë, shkruan The New York Times, në një

Vetëvendosje fton koalicionin LDK-AKR-Alternativa për themelimin e qeverisë

Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti u ka bërë thirrje partive të koalicionit LDK-AKR-Alternativa dhe deputetëve të koalicionit PDK-AAK-Nisma