Vdiq këngëtari nga Kosova që jetonte në Gjermani…..

Vdiq këngëtari nga Kosova që jetonte në Gjermani…..

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/argëtuese, Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani, dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.

loading...

Related Articles

Kush po e pengon zbardhjen e vrasjes së gazetarit Bardhyl Ajeti?

Po bëhen 12 vite nga vrasja e gazetarit dhe kolumnistit të Gazetës kombëtare “Bota sot” Bardhyl Ajeti. Kjo vrasje vazhdon

Në prag të Luftës së Tretë, zbulohet skuadra e droneve vrasëse të Trump, mund të zhduk gjithçka!

Amerika ka vendosur përfundimisht një flotë me dron mes tyre dhe Koresë së Jugut në mënyrë që t’i shoh tensionet

Strategu i Administratës së Trumpit: S’ka dilema, Amerika do të futet në dy luftëra të reja

Njëri nga njerëzit kryesorë në administratën e Donald Trumpit, prej kohësh ka paralajmëruar se Amerika është duke u nisur drejt