Video Ekskluzive! Teuta e Adonisi dore per dore ne Tapetin e kuq..

\r\nTë premten në Kinemanë e kryeqytetit u dha premiera e filmit, Distant Angels. Një film që zgjoi kurioizitet që nga dalja e trailerit të saj.\r\n\r\nEmra të njohur të artit u panë në premierë e madje edhe e para e shtetit, Atifete Jahjaga.\r\n\r\nPor derisa po mblidheshin të gjithë, çifti Teuta Krasniqi dhe Adonisi rrëmbyen vëmendjen që në hapat e para të parakalimit.\r\n\r\nMadje kjo ishte hera e parë që ata shfaqeshin së bashku në publik pasiqë, siç u shpreh Krasniqi premiera ishte festë për të.\r\n\r\nNë anën tjetër nuk ngeli pa komentuar fotografitë nudo që qarkulluan nga filmi për të cilat tha janë pjesë e punës e po ashtu nuk do të bënte kurrë një set fotografik të tillë për qejf.\r\n\r\nI pranishëm ishte edhe Nik Xhelilaj i cili ka një ndër rolet kyçe në filmin e Gjergj Gjuvanit që trajton një pjesë të luftës në Kosovë.\r\n0

Leave a Reply

Your email address will not be published.