KumanovaPress

11 POSTS0 COMMENTS

SHB “Logos-A” dhuron libra falas online në kohën e pandemisë

SHB “Logos-A” dhuron libra falas online në kohën e pandemisë Në kohën kur pandemia e virusit Covid-19 ka kapluar globin dhe kur gjithë bota shfaq...

Kurti: Grenellin e kam shikuar dy herë në sy, asnjëherë nuk i kam thënë do ta heqim taksën 100 për qind

Kurti tha se nuk i ka thënë asnjëherë Grenellit se do të heqë taksën 100 për qind pa reciprocitet, shkruan lajmi.net. Grenell më herët në...

Dy muaj nga vdekja e Kobe Bryant, Vanessa ndan një video emocionuese të tij

Vanessa Bryant ndau një video të ëmbël të burrit të saj Kobe duke folur për stërvitjen e vajzës së tyre Gianna në Instagram të...

Ali Ahmeti na e solli NATO-n me durimin dhe qetësinë e tij!

Votimi i Kuvendit të Kosovës kundër Albin Kurtit nuk ka ulur aspak simpatitë e shqiptarëve për Vetëvendosjen, e as për liderin e saj. Përkundrazi,...

Rafiz Haliti meritat për NATO-n ia përshkruan Zaevit, nuk e përmend Ali Ahmetin

Rafiz Haliti Dua të shpreh urimet më të përzemërta dhe njëherit i përgëzoj gjithë qytetarët e RMV-së, me theks të veçantë qytetarët shqiptarë të cilët...

Selmani: “Ku e vendos Albini këmbën, unë e vendosi kokën”

Votimi i Kuvendit të Kosovës kundër Albin Kurtit nuk ka ulur aspak simpatitë e shqiptarëve për Vetëvendosjen, e as për liderin e saj. Përkundrazi,...

Viktima e 9 në Shqipëri, vdes 52-vjeçarja e prekur nga koronavirusi

Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv të Tiranës një paciente 52-vjeçare nga Vlora, e konfirmuar me COVID-19. 52-vjeçarja ishte e shtruar prej...

Zaevi i përmbahet propozimit për të ulur pagat e administratës, por do të vendosë qeveria

Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev, sonte në emisionin “360 gradë” në Alsat, tha se ai mbetet në qëndrimin e uljes së pagës për administratën...

Limaj: Grenell tregoi qartë se çka pret administrata amerikane nga institucionet e reja

Kreu i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se ishte mjaft i qartë mesazhi i Emisarit special amerikan Richard Grenell. Limaj thekson se pas kësaj...

Jeta Xharra ja analizon deklaratat Grenellit: Këto janë rrena!

Gazetarja kosovare, Jeta Xharra ia ka analizuar intervistën e emisarit special për dialogun, Richard Grenell, dhe përfundimi i saj është se aty pati shumë...

TOP AUTHORS

11 POSTS0 COMMENTS

Most Read

SHB “Logos-A” dhuron libra falas online në kohën e pandemisë

SHB “Logos-A” dhuron libra falas online në kohën e pandemisë Në kohën kur pandemia e virusit Covid-19 ka kapluar globin dhe kur gjithë bota shfaq...

Kurti: Grenellin e kam shikuar dy herë në sy, asnjëherë nuk i kam thënë do ta heqim taksën 100 për qind

Kurti tha se nuk i ka thënë asnjëherë Grenellit se do të heqë taksën 100 për qind pa reciprocitet, shkruan lajmi.net. Grenell më herët në...

Dy muaj nga vdekja e Kobe Bryant, Vanessa ndan një video emocionuese të tij

Vanessa Bryant ndau një video të ëmbël të burrit të saj Kobe duke folur për stërvitjen e vajzës së tyre Gianna në Instagram të...

Ali Ahmeti na e solli NATO-n me durimin dhe qetësinë e tij!

Votimi i Kuvendit të Kosovës kundër Albin Kurtit nuk ka ulur aspak simpatitë e shqiptarëve për Vetëvendosjen, e as për liderin e saj. Përkundrazi,...