Bleona Qereti nuk heq dorë nga skandalet ,ky është i rradhës(FOTO)

 Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk e ka në plan të ndalet.

Në kohën kur ajo po përflitej më shumë se asnjëherë për daljen e saj skandaloze në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, këngëtarja zgjodhi të publikonte këngën e saj ‘Dashuri perverse’.

Bleona me sa duket çelësin e suksesit të saj e mbështet tek zhveshjet dhe ekstravaganca e tepruar.

Edhe në këtë klip ajo ka zgjedhur të pozojë mjaft provokuese duke lënë zbuluar gjoksin e saj dhe pjesët më pikante të trupit.