Copy Code

Bleona zhvishet krejtësisht dhe e thotë vetë: Le të hapet kazani i thashethemeve (Foto)

Bleona Qereti është një prej këngëtareve më të guximshme, derisa po synon famën edhe në skenën ndërkombëtare.

Këngëtarja shqiptare nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram foto ku shfaqet edhe e zhveshur ose me të brëndshme.

Në foton e fundit që ka publikuar të hënën, ajo shfaqet në një plazh,.

“Nuk e pranoj dietën e fotoshopin, dhe e urrej edhe më shumë të jem falso në çfarëdo kuptimi. Për të qenë e sinqertë, kjo edhe drita ishte perfekte dhe foto e kapur me iPhone. Le të hapet kazani i thashethemeve”, ka shkruar ndër të tjera në postimin e saj Bleona Qereti.