Copy Code

BMW zyrtarisht prezanton “bishën” BMW seria 8

MW ka vendosur që ta ringjallë emrin e Serisë 8 gjatë këtij viti dhe fotografia e parë zyrtare e modelit të prodhimit të këtij modeli është zbuluar nga marka.
Fotografia e tij nën hije të dritës ka zbuluar se do të ketë dizajnin e njëjtë me ato fotografi të rrjedhura më parë, transmeton koha.net.

BMW Seria 8 coupe me dy dyer do të debutojë gjatë verës së 2018-ës.

Kjo BMW deri tani është spiunuar disa herë gjatë testimit, por tani për herë të parë nga vetë marka është zbuluar një foto e tij, por prapë nuk është zbuluar shumë për të.