Copy Code

Çka i ndodhi Putinit? Nuk do ta besoni…

putin\r\nPas një sulmi dhe përleshje e cila ka ndodhur sot në rrethinën e Krimesë, ka mbetur i vdekur Gregorov Putin, pjesë e ushtrisë ruse, njofton Rusia Today.\r\n\r\nNgjarja është zhvilluar pas një sulmi mes seperatisvë pro rus dhe kundërshtarëve të tyre. Kjo është njëra prej shumë përleshjeve e cila ka ndodhur në këtë pjesë e cila tash e disa vite është nën tensione lufte

Leave a Reply

Your email address will not be published.