Copy Code

DJ Blunt&Real1 me ‘diss’ për reperat që po e përmendin ‘Guccin’

Por, siç duket ‘Tr Pr’ përpos që do jetë një hit i radhës nga DJ Blunt dhe Real 1, ky projekt muzikor do të jetë një ‘diss’, shkruan lajmi.netDyshja kanë hedhur një video në Instastory ku shihet se kanë bërë një diss që përdorin emrin e brendit italian ‘Gucci’.

“Reperat e sotit Gucci une nonen ja u pucci” është shkrimi i lënë videos, që duket se është pjesë e këngës.
Kujtojmë që emisioni javë më parë ka përgatitur një storie ku tregon për fjalët e njëjta që reperët po i përdorin në këngët e tyre.