Copy Code

Dua Lipa arrin një miliard klikime me “New Rules”

Këngëtarja Dua Lipa ka shënuar suksesin e rradhës.
Kënga e saj ‘New Rules’ e cila është publikuar në korrik të vitit të kaluar u dëgjua një miliard herë në rrjetin social të videov. Këtë e bëri të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet publikimit të një fotografie në instagram.
Kjo këngë është pjesë e albumit të fundit të saj, ndërsa Dua pritet që gjatë këtij viti të publikoj edhe projekte të tjera muzikore dhe do të nis turneun e saj 2018.