Flori ia shpreh dashurinë publikisht Fifit, çfarë po ndodhë mes tyre? (Video)

Të shtunën u mbajt finalja e festivalit “Kënga Magjike”.

Flori Mumajesi me baladën “Plas” fitoi çmimin e parë në edicionin e 20-të të këtij festivali.

Në garë të fortë për vendin e parë ishin edhe Aurela Gaçe dhe Eli Fara si dhe Fifi me Mc Kreshën, këta të fundit u renditën në vendin e tretë.

Pas përfundimit të festivalit, Fifi përmes një statusi i uroi Florit fitoren në festival si dhe shkroi se e kishte merituar plotësisht por Flori sot ka befasuar shtype rekl,am dhe shiko videon.