Granit Xhaka mashtron keq të fejuarën e tij

Futbollisti i përfaqësueses zvicerane, Granit Xhaka ka filluar të bëhet shumë aktiv nëpër rrjete sociale.
Aty ku shpesh publikon imazhe nga fusha, trajnimet dhe fitoret e shumta por duke mos i lënë anash edhe momentet e këndshme familjare, shkruan lajmi.net

Së fundmi e ka publikuar një imazh të lezetshëm në ku shihet me të fejuarën të cilën e mashtron keq kinse po realizon foto e në fakt ishte duke e incizuar.

‘’Ajo po mendon se unë po bëj foto’’, shkruan Xhaka.