Copy Code

Ja në sa ora do të ndeshet Nuri Seferi vs Dusan Krstin ( Serbia )

21\r\nNdeshja do të zhvillohet pas ores 22 : 30, por Nuri Seferi ka një mesazh për gjthë fansat:\r\n\r\nPërshendetje të gjithve. Ju falenderoi për mbështetjen tëper të fuqishme qe po ma jepni.\r\nUroj që sonte të dalim me koken lart dhe me fitore. Ndeshja ime do të zhvillohet pas ores 22 : 30 dhe dot jet live në image

Leave a Reply

Your email address will not be published.