Kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi sonte i ftuar në emisionin ‘’ Click Plus’’ në TV 21

 

Sonte, kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi është i ftuar në emisionin ‘’ Click Plus’’ në TV21. Temë diskutimi do të jetë qeverisja e Afrim Gashit dhe situata politike në vend në prag të zgjedhje presidenciale që pritet të mbahen më 21 prill.https://www.facebook.com/673190229477851/posts/1461701817293351/