Luana Vjollca paralajmëron projekte të reja me një fotografi atraktive, në plan të parë gjoksi

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, është një ndër emrat më të ndjekur në rrjetet sociale.

Pas përfundimit të sezonit “Shiko kush luan”, shikuesit nuk kanë pasur shumë mundësi që ta shohin atë më në ekran.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Megjithatë, në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, Luana ka paralajmëruar se së shpejti do të ketë diçka të re.

Ajo ka sjell një pozë atraktive, në mbishkrimin e së cilës ka shkruar: “Ju kam munguar. Shihemi shpejt me projekte të reja. Shijoni vikendin”.

Lexo po ashtu:

Në këtë fotografi, ajo vjen mjaft provokuese, teksa vë në plan të parë gjoksin.