O Isa A është kjo LDK-ja e Ibrahim Rugovës a jo?!

0\r\nMbledhja e sotme e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, nuk ka kaloi pa incidente.\r\n\r\nMos lejimi i kryetares së degës së LDK-së në Gjermani, Donika Gërvalla që të marrë pjesë dhe sjellja ashpër ndaj saj ka nxitur reagime të shumta.\r\n\r\nZëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi përmes një postimi në Facebook i ka bërë një pyetje LDK-së.\r\n\r\n“A është kjo LDK-ja e Ibrahim Rugovës a jo?!”.\r\n\r\nPostimi i plotë:\r\n\r\nKrejt cka kemi degju prej se ka ardh Isa Mustafa ne krye te LDK-se jane “qen”, “gomar”, “kullotje”, “prapanice e kalit”, etj.\r\nNderkohe, cdo Keshill i Pergjithshem i Isa Mustafes eshte percjelle me zhagitje, perjashtime, njollosje, etj.\r\nA eshte qikjo LDK-ja e Ibrahim Rugoves a jo?!\r\n\r\n(Kosova Sot)

Leave a Reply

Your email address will not be published.