Copy Code

Pamje rrëqethëse, aeroplani me pasagjerë goditet nga rrufeja (Video)

Aeroplanë i aviokompanisë holandeze KLM, është goditur nga rrufeja derisa po ngjitej në ajër. Për fat të mirë, asnjëri nga pasagjerët apo pjesëtarët e ekuipazhit të Boeing 777 nuk është lënduar.

Videoja e këtij momenti ka përfunduar shumë shpejt në rrjetet sociale dhe brenda një kohe të shkurt është bërë virale.