Publikohen foto nga ceremonia martesore e Arda Turan, i ftuar special presidenti Erdogan

Arda Turan i ka dhënë sot fund beqarisë pasi është martuar në një ceremoni private me Aslihan Dogan. Në dasmën e ish-yllit të Barcelonës, ishte i pranishëm dhe presidenti turk Recep Tayyip Erdogan. Sipas mediave turke, Erdogan ka qënë dhe dëshmitar i dasmës së Turan me bukuroshen Dogan.