Receta që është shndërruar në hit botëror, shëron kancerin

0Kjo recetë ia vlen të provohet, pasi që përbëhet nga vetëm përbërës natyralë. U ka ndihmuar mijëra njerëzve, përse të mos e provoni dhe ju, transmeton gazeta Kosova Sot Online.\r\n\r\nPërbërësit e nevojshëm:\r\n\r\n35 dkg gjethe të freskëta aloe vera\r\n\r\n6 lugë të mëdha alkool, rum ose uiski\r\n\r\n50 dkg mjaltë natyral\r\n\r\nGjethet i pastroni dhe nuk i qëroni. I vendosni në blender, e më pas shtoni mjaltin dhe alkoolin. I përzieni të gjitha. Përgatitjen as mos e zieni as mos e kulloni. Merrni nga një lugë, tri herë në ditë, gjysmë orë para shujtave. Përgatitjen ta ruani në frigorifer, dhe ta mbani në shishe prej qelqi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.