Copy Code

SKANDAL: Visar Ganiu nënçmohet nga Bujar Osmani para publikut (VIDEO)

Almakos ka siguruar një video, ku shihet se si zëdhënësi i BDI-së njëkohësisht shefi i shtabit zgjedhor i BDI-së në Çair, Bujar Osmani, e nënçmon kandidatin për kryetar komune nga kjo parti, Visar Ganiun, duke mos e lënë t’u përgjigjet gazetarëve, raporton Almakos.

Analistët vlerësojnë se nëse Osmani dhe BDI e konsiderojnë të paaftë Ganiun për përgjigje, atëherë si mund të menaxhojë ai me një komunë të madhe siç është Çairi?!

Shikojeni videon se si gazetarët e pyesin Visar Ganiun, ndërsa përgjigjet Bujar Osmani:

+ VIDEO/ LAJMI I FUNDIT/ SKANDAL: Bujar Osmani nënçmon Visar Ganiun, nuk e len t'u përgjigjet gazetarëve http://www.almakos.com/skandal-bujar-osmani-nencmon-visar-ganiun-nuk-e-len-tu-pergjigjet-gazetareve-video

Posted by Almakos.com on Freitag, 22. September 2017