Skender Rexhepi – Zejdi: Pendarovski është kandidat i përbashkët i partive qeveritare

 

Sonte, në emisionin “ Click Plus” në TV21, i ftuar ka qenë Sekretari i Përgjithshëmvi Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi, i cili dukr folur për zgjedhjet presidenciale, tha: “ Stevo Pendarovski është kandidat i përbashkët i të gjithëve, nuk është betejë e shqiptarëve dhe maqedonasve”, ka përfunduar Skender Rexhepi-Zejdi.