Skerdi dhe Nora publikojnë hitin e ri “M’ke Mungu”

Skerdi dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Projekti i ri i këngëtarit të cilësuar si “The Weeknd” shqiptar vjen në super bashkëpunim.

Është Nora Istrefi ajo që gjendet në projektin e ri të këngëtarit karakteristik.

Kënga titullohet “M’ke Mungu” dhe është punuar në shtëpinë e hiteve, nga producenti i madh shqiptare, BigBang.