Copy Code

Zbulohet!! Kënga ‘Je shku’ nga Gjiko komplet e vjedhur (VIDEO)

“Je shku” quhet një nga projektet më të suksesshme të reperit Gjiko.

Kjo këngë e publikuar në nëntor të vitit 2016, u pëlqye nga fansat e tij, por, nuk po del të jetë produkt origjinal i tij dhe Red Box, shkruan lajmi.netKjo se, “Je shku”, është tejet e njëjtë me kënën ‘Bros’ nga reperi gjerman RIN.

Duke u nisur nga ‘beati’, pjesa ‘a-ja’ që edhe Gjiko e përdor në këngën e tij e deri tek pjesa e referenit, kënga e reperit kosovar është identike me ‘Bros’.Kujtojmë që ‘Bros’ u publikua në nëntor të vitit 2016.